Creatieve workshops in Kruisem
Even weg van je to-do lijst.
Je handen laten werken.
Je hoofd laten verstillen.
Bij THuise in Huise (Kruisem) draait creatief bezig zijn om veel meer dan iets moois maken. Het is een moment voor jezelf. Een paar uur waarin je hoofd even rust krijgt en je helemaal kan opgaan in wat er onder je handen ontstaat.
Van haken en lederbewerking tot andere creatieve workshops: je hoeft geen ervaring te hebben en ook helemaal niet "creatief" te zijn. Je krijgt duidelijke uitleg en persoonlijke begeleiding, zodat je stap voor stap zelf aan de slag kan.
Kies jouw volgende pauzeknop en ga naar huis met iets moois dat je zelf hebt gemaakt én een hoofd dat veel lichter aanvoelt.
Haakworkshops
Zin om te leren haken of een nieuwe haaktechniek te ontdekken ?
Tijdens de haakworkshops bij THuise ga je stap voor stap aan de slag met garen en haaknaald. Van granny squares tot mandjes en andere creatieve projecten.
Je hoeft vooraf niets te kunnen. Ik leg alles rustig uit en help je waar nodig, zodat ook beginners met plezier kunnen meedoen.
En misschien ontdek je wel waarom haken zo verslavend ontspannend kan zijn: je handen zijn bezig en ondertussen wordt het vanzelf wat stiller in je hoofd.

Lederworkshops
Hoe bijzonder is het om na een paar uur naar huis te gaan met een handtas of accessoire dat je helemaal zelf hebt gemaakt ?
Tijdens de lederworkshops bij THuise ontdek je stap voor stap hoe je met leder aan de slag gaat. Je kiest je model en kleur en krijgt alle uitleg en begeleiding om je eigen creatie te maken.
Ook hier geldt: ervaring is helemaal niet nodig. Je hoeft geen handige Harry of creatieve duizendpoot te zijn. Het plezier zit net in het ontdekken dat je veel meer zelf kan maken dan je misschien dacht.

"Maar ik ben helemaal niet creatief..."
Perfect. Dan ben je hier helemaal op je plaats.
Je hoeft niets te kunnen vóór je aan een workshop begint. De workshops zijn zo opgebouwd dat je stap voor stap wordt meegenomen en voldoende persoonlijke begeleiding krijgt.
Het gaat bij THuise dan ook niet om het perfecte resultaat.
Het gaat om proberen. Ontdekken. Met je handen bezig zijn. Even vergeten wat er allemaal nog op je to-do lijst staat.
En ja... meestal ga je ook nog eens behoorlijk trots naar huis met wat je zelf hebt gemaakt.
Wat anderen vertellen over de workshops
Creatieve workshops bij THuise in Huise
De workshops gaan door bij THuise, Hoogboeregemstraat 3 in Huise (Kruisem), in een karaktervolle voormalige brouwerij en mouterij in Oost-Vlaanderen.
THuise ligt landelijk en rustig, vlak bij de Vlaamse Ardennen en vlot bereikbaar vanuit onder andere Kruisem, Oudenaarde, Deinze, Nazareth-De Pinte, Waregem en Zulte.
Tijdens de workshops is al het nodige materiaal aanwezig. Je hoeft enkel jezelf en vooral veel goesting mee te brengen.
Kom gerust alleen. Heel wat deelnemers schrijven zich individueel in en leren tijdens de workshop vanzelf andere creatieve enthousiastelingen kennen.
Privé creatieve workshops voor groepen
Wil je samen met vriendinnen, familie of collega's creatief aan de slag ? Dan kan je bij THuise ook een privé creatieve workshop boeken, helemaal voor jullie eigen groep.
Leuk voor een vriendinnenuitje, verjaardag, vrijgezellenfeest, familiedag of gewoon omdat jullie zin hebben om samen iets moois te maken.

